Ústředna JPA 1185 s mikrofonem  PA 580 ozvučují školu

Ústředna JPA 1185 s mikrofonem PA 580 ozvučují školu

Dobrý den,

v příloze Vám zasílám popis a fotografii výrobku, který jsme u Vás zakoupili. Na naši školu jsme zakoupili rozhlasovou ústřednu JPA 1185 a přepážkový mikrofon s gongem PA 580.

S oběma zakoupenými výrobky jsme velice spokojeni. U přepážkového mikrofonu oceňujeme především gong před i po hlášení. Díky zakoupené rozhlasové ústředně jsme také schopni přehrát jakoukoliv hudbu připojením flash disku nebo prostřednictvím Bluetooth např. mobilního telefonu, což dělá školní rozhlas modernějším.

Naši školu navštěvuje cca 200 žáků, jsme tedy relativně malá škola a požadovaný výkon je tedy dostačující. Díky možnosti rozhlasové ústředny rozdělení vysílání až do tří zón plánujeme do budoucna rozdělit hlášení zvlášť pro 1. a 2. stupeň.

S pozdravem a přáním pěkného dne,

Mgr. Zdeněk Bábek, Hněvotín
Výherce naši soutěže