RP 122 a JPM 2021 v zasedací místnosti

RP 122 a JPM 2021 v zasedací místnosti

Dobrý den,

Na stránkách DEXON-u jsem si všiml, že máte zájem o „zpětnou vazbu“ k vašim výrobkům. Pro našeho zákazníka jsme původně instalovali osvětlení administrativní budovy a výrobních prostor. Jednalo se o rekonstrukci osvětlení – náhradou za LED panely do do podhledů v administrativní budově. V průběhu rekonstrukce nás zákazník požádal, jestli bychom svedli vybavit prezentační místnost firmy ozvučením s doplněním projektoru a LAN/WiFi konektivitou. Protože neradi říkáme, že něco neumíme, nakonec jsme vytvořili z mého pohledu za přispění výrobků DEXON zdařilé dílo.

K zasílaným fotografiím. Ta první obsahuje kromě klasických kazet stropní svítidla LED RGB, s možností i dálkového ovládání, takže lze nastavit intenzitu a teplotu barevného podání k dotvoření atmosféry. Dále pak jsou vidět osazené stropní reproduktory DEXON v setu RP122+JPM2021 (2×20W s Bluetooth zesilovačem) uchycené v držácích pro RP122. Dále je ještě vidět uchycený diaprojektor mezi LED panely. Na druhém obrázku je potom vidět stůl, ve kterém jsou osazeny motoricky ovládané výklopné zásuvky VAULT s přípojnými místy pro napájení, dobíjení mobilů a konektivitou LAN. Uvnitř stolu je schován přípojný bod WiFi.

Vzhledem k tomu, že zákazní nevěděl, co vlastně v takové prezentační místnosti může mít a původně chtěl „jenom“ instalaci světel a projektoru, ozvučení navíc mu doslova vyrazilo dech. Myslím, že tento úspěch navíc umocnilo i to, že se zesilovač okamžitě bez problémů připojil k jeho mobilnímu telefonu a zákazník si mohl pustit hudbu. Čili velmi jednoduché ovládání za přijatelnou cenu.

Pro info o celé zakázce se můžete podívat na další fotky zde: http://www.enco-group.cz/…tivni-budova

Ty se týkají sice už pouze osvětlení, ale na fotce, kde je vyfoceno schodiště je vidět nově instalovaný LED panel 30×120 (dole) a ještě klasické zářivkové svítidlo s trubicemi (nahoře). Rozdíl v osvětlení je opravdu velký.

Jan Ondrůj, Zábřeh

Tato ukázka byla odměněna v naši soutěži a výherce tak získává hodnotné ceny. Gratulujeme!