RP 122 a JPA 2035 v hasičské zbrojnici

RP 122 a JPA 2035 v hasičské zbrojnici

Dobrý večer,

jako Sbor dobrovolných hasičů Horní Lhota jsem u vás zakoupili ozvučovací techniku do naší klubovny, kterou budeme využívat na školení naší jednotky a dále na hraní hudby při členských schůzích a v současné době nás čeká svatba našeho kolegy z čehož nebudou nadšení sousedi.

Hraje to naprosto úžasně skvěle a čistě se ten zvuk rozléhá. Na to jak to hraje je skvělé, že reproduktory jsou zabudovány ve stropě takže je to skoro neviditelné oproti dřívějším bednám, které visely na stěně a kolikrát spadly při větších akcích. Takže hodnotíme výkon ale decentní vzhled až minimalistické rozměry.

A moc by se nám hodila bluetooth repro soustava. Děkujeme za odpověď a přejeme pěkný zbytek dne.

Petr Tesnar, Horní Lhota

Výherce naši soutěže